Doprava zdarma

27.6.2009 RescueTool - recenze webu Outdoorinfo.cz


Legendární švýcarská firma Victorinox, rozhodně neusnula na vavřínech své slávy. Právě naopak, stále se snaží vyplňovat mezery na trhu a přicházet s novými inovacemi. Jednou z nich je záchranářský nůž Victorinox Rescue Tool.

1.3.2009 Swiss Soldier - recenze v časopise Rescue report

Nejvíce sledovaný záchranářský časopis RESCUE report. Tento časopis je z obecného hlediska svým obsahovým zaměřením určený zejména profesionálním a dobrovolným záchranářům všech složek integrovaného záchranného systému, stejně tak jako starostům a pracovníkům samosprávy a státní správy, kteří se zabývají bezpečností, krizovým řízením a ochranou obyvatelstva měst, obcí, podniků. Tento časopis je určený samozřejmě i všem příznivcům záchranářství a ostatním dobrovolným záchranářům stejně jako firmám, které zajišťují služby pro tuto specifickou klientelu.

1.1.2007 RescueTool - recenze v časopise Rescue report

Testovaný nůž je určen pro profesionální využití. Tomu odpovídá kvalita zpracování a předpokládaná životnost – výrobce poskytuje doživotní záruku na materiál a výrobní vady, prostřednictvím dodavatelské firmy zajišťuje rovněž kompletní servis. V případě zakoupení nože této značky má majitel zajištěný slušný uživatelský komfort, zaručující, že mu zakoupený nůž bude úspěšně sloužit řadu let.

30.10.2006 SwissTool a SwissTool Spirit - recenze na Pozary.cz

Rezenzi nozů SwissTool a SwissTool Spirit  od pana plk. Mgr. Víta Pernici naleznete zde.

21.8.2006 Traveller Lite - recenze na Svetoutdooru.cz

Vyzkoušeli jsme další z novinek řady nožů Victorinox, mezi nimiž najdeme letos hodně elektronických prvků. Testovali jsme bohatě vybavený nůž s 27 nástroji a funkcemi a se slibným názvem Traveller Lite. Právě nové elektronické prvky u tohoto modelu hrají významnou roli.

31.3.2005 Fireman a Military - recenze na Pozary.cz

Rezenzi nozů Firemen a Military od pana plk. Mgr. Víta Pernici naleznete zde.
Platební karty